Miś Staś i przyjaciele

Miś Staś i przyjaciele - Aneta Lejwoda-Zielińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Lejwoda-Zielińska
WYMIAR
5,27 MB
NAZWA PLIKU
Miś Staś i przyjaciele.pdf
ISBN
7402094528397

OPIS

Odkrywanie świata to wspaniała zabawa!Miś Staś bardzo chce zostać przedszkolakiem. W końcu jego marzenie się spełnia i mały miś wraz z innymi zabawkami – pajacykiem Teofilem, pacynką Klotyldą i lalką Zuzią – codziennie towarzyszy maluchom w poznawaniu świata. W parku jurajskim podąża śladami dinozaurów, w jesiennym lesie odkrywa skarby, razem z dziećmi tworzy kukiełkowy teatr i staje się obrońcą książek, a podczas wiosennej wycieczki poznaje tajemnicze kotki...„Miś Staś i przyjaciele” to urocza, pełna ciepła opowieść o tym, że przedszkole to wielka przygoda, dzięki której można nauczyć się wielu niesamowitych rzeczy!Ojej, przecież to przedszkolaki! Miś z uwagą spoglądał na zarumienione buzie, na małe noski, lekko zadarte i piegowate, na oczka – jedne ciekawskie, pełne radosnych iskierek, inne jeszcze niewyspane – i miał ochotę podskoczyć z radości, bo to, co widział, bardzo mu się podobało. Wszystko zdawało się do niego uśmiechać: barwne motylki z kartonu przypięte do firanek, malutkie krzesełka, stoliki, półki pełne zabawek i książki stojące na regale, nawet kredki, ołówki, mazaki i nożyczki ze stojaczka na biurku. Wokół było pięknie, odświętnie, kolorowo, tak jakby ktoś w jednej chwili zaczarował świat.

W końcu jego marzenie się spełnia i mały miś wraz z innymi zabawkami - pajacykiem Teofilem, pacynką Klotyldą i lalką Zuzią - codziennie towarzyszy maluchom w poznawaniu świata. W parku jurajskim podąża śladami dinozaurów, w jesiennym lesie odkrywa skarby, razem z dziećmi tworzy... Tak trafił do mnie „Miś Staś i przyjaciele" Anety Lejwody-Zielińskiej, by dostarczyć mi kilku przemiłych chwil w swoim towarzystwie.

Przeczytaj recenzję Miś Staś i przyjaciele. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Miś Staś i przyjaciele, Aneta Lejwoda-Zielińska w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Miś Staś i przyjaciele - Lejwoda-Zielińska Aneta - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI