Wszystkie korony Ewy Wachowicz

Wszystkie korony Ewy Wachowicz - Ewa Wachowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Wachowicz
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie korony Ewy Wachowicz.pdf
ISBN
7130206923724

OPIS

EWA, JAKIEJ NIE ZNACIE PIĘKNA JAK ZAWSZE, SZCZERA DO BÓLUJedyna miss, którą potraficie wymienić z imienia i nazwiska. Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, kulinarny autorytet. Obiekt pożądania mężczyzn i dobra przyjaciółka milionów Polek. Czytaliście setki wywiadów z nią, od lat oglądacie ją w telewizji. Wiecie więc, że Miss Polonia pochodzi z niewielkiej wsi, ale nie słyszeliście, że potrafi odebrać poród krowy, a może mieć domieszkę błękitnej krwi. Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach. Że moment, w którym opuścili ją najważniejsi dla niej ludzie, całkiem ją odmienił. Nie wiecie tego wszystkiego, bo Ewaz dbałością o każdy drobiazg strzeże prywatności. Przynajmniej tak było dotąd.PIERWSZA BIOGRAFIA EWY WACHOWICZPowyższy opis pochodzi od wydawcy.

Poznajcie więc wszystkie korony Ewy Wachowicz po to, aby zrozumieć, dlaczego od 1992 roku... Wszystkie korony Ewy Wachowicz. Pierwsza publikacja tak obszernie ukazująca fascynujące zycie Miss - Ewa...

Mimo licznych wywiadów omijała temat prywatnego życia i skupiała się raczej na jej sylwetce publicznej. Jednak wreszcie postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, co robi właśnie w autobiografii "Wszystkie korony Ewy Wachowicz". Wszystkie korony Ewy Wachowicz już od 32,02 zł - od 32,02 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI