Upadek króla

Upadek króla - Jerzy Szczudlik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Szczudlik
WYMIAR
10,35 MB
NAZWA PLIKU
Upadek króla.pdf
ISBN
1788874687482

OPIS

Jest to historia jednego człowieka ? Krzysztofa ? niezwykle inteligentnego, ambitnego, podziwianego dyplomaty i finansisty, który dochodzi na sam szczyt swoich ogromnych możliwości i błyskotliwej kariery, by później z hukiem upaść na samo dno. Główny bohater tej opowieści wyda się pewnie wielu Czytelnikom antybohaterem, ale autor przestrzega przed wyciąganiem pochopnych wniosków przed zakończeniem lektury. Choć będzie się tu roić od przestępstw, nie jest to kryminał, nie obowiązuje zatem zastrzeżenie, aby nie zaglądać na koniec książki. Nie warto jednak przeskakiwać ani swojego, ani cudzego życia.

Tolkiena do świata legend arturiańskich, można śmiało uznać za jego najlepsze osiągnięcie w posługiwaniu się staroangielskim metrum. Przekształcił on dawne opowieści, nadając im atmosferę powagi i nieuchronności wydarzeń: zamorską wyprawę Artura, króla Brytanii, do dalekich ... Historia ocenia drugiego króla Polski przez pryzmat sukcesów Bolesława Chrobrego.

Kontrakt opowiadającą o kulisach polskiego show-biznesu ... Książka Upadek króla rapu autorstwa Kasowski Krzysztof , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 46,49 zł . Przeczytaj recenzję Upadek króla rapu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI