Rozmerdane święta (wydanie pocketowe)

Rozmerdane święta (wydanie pocketowe) - Agnieszka Olejnik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Olejnik
WYMIAR
3,57 MB
NAZWA PLIKU
Rozmerdane święta (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
7302743494499

OPIS

Szukasz bożonarodzeniowej powieści o miłości? Jesteś na najlepszym tropie!Olgierd oddaje się pracy polonisty.Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna.Świat Sary kompletnie się zawalił.Stanisława opuściła żona, a Małgorzata odczuwa trudy samotnego macierzyństwa.Pewne zbiegi okoliczności całkowicie odmienią losy tych pozornie przypadkowych osób i sprawią, że nadchodzący czas nabierze prawdziwie świątecznego blasku. Szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się wychudzona, schorowana znajda – kundelek Ziyo, który całkowicie odmieni los… nie tylko swojego właściciela.__O autorceAgnieszka Olejnik – znana w Polsce autorka powieści obyczajowych, która wydała do tej pory 17 książek. Z wykształcenia polonistka i anglistka, a prywatnie mama trzech synów. Uciekając przed zgiełkiem miasta, zamieszkała w domu na skraju lasu. Uwielbia podróże, dawniej chodziła po jaskiniach i latała szybowcem. W jej książkach poruszane są ważne i trudne problemy zarówno nastolatków jak i całkiem pogubionych dorosłych.

Agnieszka Olejnik. 7,4 / 10 322 ocen 99 opinii .

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura ... Data wydania: 2019-11-13 Liczba stron: 336 Język: polski ISBN: 9788366436237 Tagi: ... Szukasz bożonarodzeniowej powieści o miłości? Jesteś na najlepszym tropie! Olgierd oddaje się pracy polonisty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI