Ochrona powietrza. Poradnik dla gmin i ich mieszkańców

Ochrona powietrza. Poradnik dla gmin i ich mieszkańców - Martyna Sługocka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Sługocka
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Ochrona powietrza. Poradnik dla gmin i ich mieszkańców.pdf
ISBN
2922268909672

OPIS

Większość zadań związanych z rzeczywistym ograniczaniem zanieczyszczeń powietrza została scedowana na samorządy. Warto więc wyjaśnić, w jaki sposób urzędnicy oraz mieszkańcy gminy mogą dbać o jakość powietrza. W publikacji znajdują się odpowiedzi m.in. na pytania:jakie możliwości walki ze smogiem mają urzędnicy; jak prawidłowo wydać uchwałę wprowadzającą ograniczenia lub zakazy w zakresie utrzymania poziomów substancji w powietrzu; jak wyglądają przykładowe akty prawa miejscowego związane z ochroną powietrza; gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć informacje o aktualnym stanie powietrza w jego miejscu zamieszkania oraz o inicjatywach, jakie w tym zakresie podjęła jednostka samorządu terytorialnego; jak uzyskać rekompensatę za naruszenie dobra osobistego w postaci prawa do oddychania czystym powietrzem.Książka zawiera akty prawne oraz wzory uchwał wydawanych przez organy jednostek samorządu terytorialnego przydatne w procesie ochrony powietrza. Adresaci:Publikacja jest przeznaczona dla urzędników jst, wszystkich mieszkańców gmin, którym temat ochrony powietrza jest bliski oraz dla radców prawnych obsługujących jednostki samorządu terytorialnego.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Ochrona powietrza Poradnik dla gmin i ich mieszkańców; Ochrona powietrza Poradnik dla gmin i ich mieszkańców Martyna Sługocka.

Tak przegrywa się sprawy w sądach ... „Czyste powietrze" kusi dodatkowymi środkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI