Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie

Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie - Paulina Łopatniuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Łopatniuk
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie.pdf
ISBN
2291234189313

OPIS

Z tej książki dowiesz się:Ile waży cała ludzka skóra?Czym są pchły piaskoweJak człowiekowi mogą wyrosnąć rybie łuski?Dlaczego Lenin był grzybem?Skóra jest naszym największym organem. I pomimo obiegowej opinii – bardzo skomplikowanym. Wbrew temu, co widzimy gołym okiem, nie jest jednolitą warstwą, lecz złożoną strukturą. I każdy jej element może zachorować.Paulina Łopatniuk, autorka bestsellera „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?”, zagłębia się w zakamarki skóry. Buszuje pośród stadek gruczołów potowych, wędruje między wężowymi splotami naczyń krwionośnych, śledzi przebieg gałązek nerwowych i wpatruje się w masywy gruczołów łojowych. Tę książkę poczujecie na własnej skórze!

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Na własnej skórze.

Mała książka o wielkim narządzie autorstwa Łopatniuk Paulina , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,08 zł . Przeczytaj recenzję Na własnej skórze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI