Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał - Mat Auryn | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mat Auryn
WYMIAR
8,83 MB
NAZWA PLIKU
Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał.pdf
ISBN
7052042071098

OPIS

Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć.Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek udzieli ci sam Mat Auryn – znany czarownik, medium, autor bloga For Puck’s Sake i wielu książek z zakresu rozwoju parapsychicznego, wróżbiarstwa, a także doskonalenia technik magicznych. Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale dzięki blisko stu ćwiczeniom rozbudzisz swoje zmysły parapsychiczne i tkwiący w tobie magiczny potencjał.Podążając ścieżką wyznaczoną przez autora:– nauczysz się tworzyć skuteczne zaklęcia;– zwiększysz swoją wrażliwość parapsychiczną;– rozwiniesz umiejętność postrzegania pozazmysłowego: jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnodotyku;– nauczysz się uziemiać i czerpać energię z otaczających cię żywiołów;– dowiesz się, jak wchłaniać energię z przedmiotów i nasycać je energią.

Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał w cenie 36.00 zł. Koszt dostawy już od 7.99. W celu przechowywania wybranej pozycji wybierz jeden ze schowków z listy powyżej, lub utwórz nowy schowek korzystając z formularza poniżej Recenzja: Moc czarownicy.

Dla niego wróżbiarstwo, techniki magiczne, zdolności parapsychiczne, okultyzm nie mają tajemnic. Poświęcił temu wiele lat swego życia i oto przekazuje w Nasze ręce zdobytą wiedzę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI