Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie - Joanna Godecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Godecka
WYMIAR
9,82 MB
NAZWA PLIKU
Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie.pdf
ISBN
7603903435827

OPIS

Hejt i krytyka to zjawiska, z którymi musimy się mierzyć w dzisiejszym życiu. Jednak zdarza się, że najsurowszym krytykiem jest wewnętrzny głos, który ukrywa się w naszej głowie i mówi nam „znowu dałaś plamę”, „to ci się nie uda”, „siedź cicho, są mądrzejsi od ciebie” itd. Najczęściej te oskarżenia nie mają nic wspólnego z faktami, ale sprawiają, że rezygnujemy z wyzwań, przejmujemy się nadmiernie porażkami i czujemy się gorsi od innych.W książce autorki proponują różne strategie, które pomogą zmierzyć się z tym wewnętrznym głosem i sprawić, aby w końcu zamilkł lub - co więcej - zaczął wspierać i zachęcać do działania. Zaprosiły do rozmów na te tematy: Katarzynę Cichopek, Darię Ładochę, Odetę Moro, Honoratę Skarbek, Dorotę Welman, Zofię Zborowską-Wronę.Alina Adamowicz – blogerka i Joanna Godecka – psychoterapeutka i life coach, autorka: Bądź pewna siebie, Nie odkładaj życia na później, Przestań się zamartwiać, Szczęście w miłości.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Hejt i krytyka to zjawiska, z którymi musimy się mierzyć w dzisiejszym życiu.

Alina Adamowicz, Joanna Godecka. Książka Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 23,50 zł (Rabat 33%). Autor: Alina Adamowicz, Godecka Joanna, wydawnictwo: Muza. Opis: Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie - Adamowicz Alina, Godecka Joanna Hejt i krytyka to zjawiska, z którymi musimy się mierzyć w dzisiejszym życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI