Hotel z piekła rodem

Hotel z piekła rodem - Robert O. | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert O.
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Hotel z piekła rodem.pdf
ISBN
8899082509260

OPIS

Chrzciny, wesela, narkotyki, libacje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!Przerażająco prawdziwe opowieści z piekła rodem, opowiedziane z perspektywy pewnego dyrektora, który ze względu na sytuację rodzinną zmuszony jest do zamieszkania na pewien czas w zarządzanym przez siebie hotelu, gdzieś pod Warszawą.Impreza firmowa dużej korporacji?Zemsta prostytutek?Wielki pożar?Jak wiele może się wydarzyć podczas jednego weekendu i co może pójść nie tak?Ten fabularyzowany zapis z życia dyrektora hotelu i jego pracowników, to niezbity dowód na to, że powyżej 250 kilometrów od domu to nadal zdrada, że nigdy nie warto denerwować Pań Pokojowych i że łatwo pozbywamy się wstydu, gdy „nikt” nie patrzy…Mocna lektura, przy której można popłakać się ze śmiechu... albo wstrzymać oddech z przerażenia i obrzydzenia.Sytuacje opisane w tej książce wydarzyły się naprawdę. I to wcale nie świadczy dobrze o nas. Ludziach.

Wydawca: Burda. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

Sytuacja rodzinna zmusiła go do zamieszkania na pewien czas w hotelu, w którym pracuje. Hotel z piekła rodem . Robert O.

POWIĄZANE KSIĄŻKI