Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku

Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku - Aldona Hartwińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aldona Hartwińska
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku.pdf
ISBN
2699910372072

OPIS

Szeroko rozumiana Skandynawia jest oazą szczęścia, co potwierdzają wszystkie ran­kingi prezentujące poziom zadowolenia z życia poszczególnych narodów. Jak więc przeżywają szczęście na Północy?Przedstawiamy znakomite reportaże i fascynujące rozmowy ze Skandynawami. Ze­braną w nich wiedzę bardzo szybko możesz wykorzystać w praktyce, by stworzyć własną sielankę.Autorki na co dzień mieszkające m.in. w Danii, Finlandii czy na Wyspach Owczych zapraszają cię w niezwykłą podróż duchową i kulinarną bez wychodzenia z domu. Dzięki nim zrozumiesz, że w basenie wszyscy jesteśmy równi (Islandia) i staniesz się mistrzem pozytywnego dystansu społecznego (Szwecja). A jeśli narzekasz, to przestaniesz (Norwegia). Obiecujemy (Pascal).Na Północy najcieplej! No i Codziennie jest piątek!Często bywam w Polsce i kocham ją za piękną architekturę i bardzo pomocnych ludzi. Z niecierpliwością czekam na każdą podróż do Polski i jestem wiecznie wdzięczna, że ten kraj istnieje.May-Linn Aaslie, NorwegiaCo cię interesuje w krajach nordyckich? Socjaldemokracja? Obyczaje? Uchodźcy? Elfy? Wzornictwo? Przepisy kulinarne? Hygge? Sisu? Fika? Lagom? Wszystko to znajdziesz w tej książce! A jeśli jeszcze nie interesuje cię nic, tym bardziej warto ją przeczytać.Wojciech Orliński, dziennikarz

zwiń ... Szczegóły: Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku - Opracowanie zbiorowe.

Szeroko rozumiana Skandynawia jest oazą szcz... Codziennie jest piątek. Szczęście po nordycku od Bernadetta Faurholt, Iga Jensen, Magdalena Szczepańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI