Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać.(wydanie 2 poszerzone)

Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać.(wydanie 2 poszerzone) - Katarzyna Pietroń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Pietroń
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać.(wydanie 2 poszerzone).pdf
ISBN
2254984203698

OPIS

Kogo słychać, tego słuchająJeśli jesteś: wykładowcą, nauczycielem, mówcą, prelegentem, aktorem lub prezenterem, to dobrze wiesz, że aby Twój przekaz dotarł do odbiorców ... studentów, uczniów, widzów, słuchaczy ... nie wystarczy do nich mówić. Trzeba to robić odpowiednio. Na temat, interesująco, używając rozmaitych narzędzi wspomagających, chwytów i sztuczek, jakie stosują dobrzy mówcy. To kwestia nie tylko talentu i warsztatu. Niektórym ludziom zdolność do przyciągania uwagi audytorium przychodzi z łatwością, inni muszą praktykować wiele lat, by się tego nauczyć.Jedni i drudzy nie osiągną sukcesu, jeśli nie będzie ich dobrze słychać. Nawet najbardziej fascynująca opowieść, wyszeptana albo wymamrotana pod nosem, głosem drżącym i niepewnym swojej mocy, mową niewyraźną czy wręcz niezrozumiałą, nie dotrze do odbiorcy! Na szczęście właściwej emisji głosu także można się nauczyć. Dzięki zasadom i ćwiczeniom zawartym w tej książce poprawisz dykcję i modulację głosu. Nauczysz się radzić sobie z tremą i zaprzęgniesz towarzyszące wystąpieniom emocje do pracy na Twoją rzecz. Dowiesz się, jak przygotować się do przemawiania i jak wzbudzić w sobie charyzmę, za którą chętnie podążą Twoi słuchacze.Nowe wydanie zostało poszerzone o strategię kreowania wizerunku.

Wydanie II poszerzone - audiobook Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać - Pietroń Katarzyna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie. Książka Siła głosu liczy 240 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI