Podróże na własnej skórze

Podróże na własnej skórze - Martyna Skura | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Skura
WYMIAR
3,82 MB
NAZWA PLIKU
Podróże na własnej skórze.pdf
ISBN
6334621563168

OPIS

Podróż życia autorki bloga Life in 20 kgMartyna Skura, zamiast kupować stół do nowego mieszkania w kredycie, spakowała swoje życie w 20 kilogramów bagażu i wyjechała do Gruzji, by pracować na rzecz kobiet i ich praw. Potem ruszyła dalej – do Chin, Tajlandii, Tanzanii, Meksyku, na Fidżi i Malediwy. W ciągu 9 lat odwiedziła 49 krajów. Była wolontariuszką w Gruzji, pracownikiem społecznym w Tajlandii w wiosce zniszczonej przez tsunami, instruktorką nurkowania w Meksyku i na Malediwach. Doświadczyła podróży w taki sposób, w jaki turyści jeżdżący na wakacje nigdy nie będą mieli możliwości.To osobisty reportaż, który przedstawia inną, czasem ciemniejszą, czasem jaśniejszą stronę podróżowania i mieszkania za granicą. Opowiada o bezpieczeństwie, kobiecości, życiu w obcej kulturze, domu w podróży, który próbujemy zbudować, zdrowiu i jego zagrożeniach, zmieniających się relacjach z przyjaciółmi i rodziną, i o powrotach, które zawsze dyktowane są miłością.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książka Podróże na własnej skórze pochodzi z wydawnictwa Wielka Litera. Autorem książki jest Martyna Skura.

Przeczytaj recenzję Podróże na własnej skórze. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książka Podróże na własnej skórze pochodzi z wydawnictwa Wielka Litera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI