Pakiet: Cymanowski młyn / Cymanowski chłód

Pakiet: Cymanowski młyn / Cymanowski chłód - Stefan Darda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Darda
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Cymanowski młyn / Cymanowski chłód.pdf
ISBN
1254726261298

OPIS

Nigdy na zawsze nie zamkniesz tych drzwi…Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony! Powieści duetu Witkiewicz i Dardy intrygują nieprzewidywalnymi fabułami i porywają brawurowymi zwrotami akcji!

Pseudonim. Pakiet: Cymanowski młyn, Cymanowski chłód (Magdalena Witkiewicz). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > "Cymanowski Młyn" nie był dziełem wybitnym.

Bestsellerowy "Cymanowski młyn" i kontynuacja "Cynamowski chłód" to mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej thrillera - prawdziwa gratka dla miłośników zaskakujących zwrotów akcji, nieprzewidywalnej fabuły i charyzmatycznych bohaterów. "Cymanowski młyn", "Cynamowski chłód"- Stefan Darda, Magdalena Witkiewicz Witajcie! Być może nikt z Was nie pomyśli, że właśnie dzisiejszego wieczora, na nowo odpalę blog Książkowe wieczory u Katji i zamieszczę na nim nową recenzję książki. Opis: Pakiet: Cymanowski młyn / Cymanowski chłód - Magdalena Witkiewicz, Stefan Darda. Nigdy na zawsze nie zamkniesz tych drzwi… Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony! Okoliczne lasy zastygają w mroźnym letargu, jezioro skuwa lód, ziemia jest skryta pod śnieżnym całunem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI