Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie

Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie - Agnieszka Pawłowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pawłowska
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie.pdf
ISBN
1988208507198

OPIS

Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku. To lektura dla najmłodszych, jednak mogą z niej czerpać również starsi czytelnicy. Każda z książeczek dotyka obszarów istotnych dla dzieci, daje możliwość nowego spojrzenia na siebie oraz otaczający świat, jednocześnie oferując bardzo przydatne narzędzia, które uruchamiają się już podczas czytania. Kraina Uważności to praktyczne umiejętności podane dzieciom w zabawny i przyjazny sposób.„Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie” pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby. Wraz z niedźwiadkiem dzieci uczą się, po co i jak można wybaczać innym, by równocześnie zadbać o samego siebie.

"Niedźwiadek Albert. Uważność i wybaczanie" to książka na pewno jeszcze nie dla mojej 2-latki, raczej dla starszych dzieci, które potrafią nazywać swoje emocje, rozmawiać, artykułować poprawnie to, co w danym momencie myślą. „Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie" pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby.

Opowiedział o tym swojemu przyjacielowi, a ten wykorzystał moment i… zajął mu huśtawkę- celowo i nie chciał zejść. Albert poczuł się zraniony, skrzywdzony, oszukany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI