Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Michaił Bułhakow | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michaił Bułhakow
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
4423990778177

OPIS

Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.Przedstawiamy jedną z najpoczytniejszych i najbardziej znanych powieści XX wieku. Intrygująca, kontrowersyjna, wciągająca czytelnika niezwykłą akcją i niespodziewanym biegiem wydarzeń; bawi, wzrusza, zaskakuje i prowokuje do rozmyślań.Historia pary zakochanych - tytułowych Mistrza i Małgorzaty - łączy się z relacją z Jerozolimy pod władzą Poncjusza Piłata i jego spotkania z naprawdę niezwykłym więźniem, ale przede wszystkim z opowieścią o wizycie w komunistycznej Moskwie prawdziwego Szatana i dobranej grupy jego oddanych sług. Tam, gdzie pojawia się Szatan, pozory znikają, nic już nie jest takie, jak przedtem, i dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy - ale czy rzeczywiście zawsze wynika z nich tylko zło?Powieść w całkowicie nowym, pełnym tłumaczeniu, zgodnym z oryginałem i pozbawionym cięć dokonanych na nim przez rosyjską cenzurę!Opracowanie książki zawarte w tym wydaniu sprawi, że lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

Rok wydania: 2017; Format: 145 x 205 mm; Oprawa: oprawa miękka; Wysyłka: Jutro (środa 2021-02-10) Sugerowana cena. 20,00 PLN.

zaczalem czytac te ksiazke w pierwszym przekladzie, z 1966r, po przeczytaniu 160 stron kupilem wydanie z greg, poniewaz wyczytalem w internecie ze pierwsze tlumaczenie bylo ocenzurowane. byc moze tak, ale jezyk, ktorym poslugiwal sie tlumacz w pierwszym tlumaczeniu bardziej przemawia, slowa uzyte bardziej przypominaja rosje i tamtejsza gramatyke ... Mistrz i Małgorzata powieść Michaiła Bułhakowa pisana przez dwanaście lat (1928-1940).

POWIĄZANE KSIĄŻKI