Migracje

Migracje - Charlotte McConaghy | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlotte McConaghy
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Migracje.pdf
ISBN
3141225582673

OPIS

Franny Stone zawsze była wędrowczynią. Kiedy jej ukochana dzika przyroda zaczyna znikać Franny przybywa do odległej Grenlandii z jedną misją: znaleźć ostatnie na świecie stado rybitw popielatych i wyruszyć za nimi na ich ostatnią migrację. Przekonuje Ennisa Malone´a, kapitana statku Saghani, aby wziął ją na pokład i zjednuje sobie ekscentrycznych członków jego załogi obietnicą, że śledzone przez nią ptaki zaprowadzą ich do ryb.W miarę jak Saghani zmierza na południe, nowi towarzysze Franny zaczynają rozumieć, że skrywa ona wiele mrocznych tajemnic: nocne lęki, niewysłane listy i obsesję, która nakazuje jej ścigać rybitwy za wszelką cenę. Kiedy historia jej przeszłości zaczyna się odsłaniać, Ennis z załogą muszą zadać sobie pytanie, za czym tak naprawdę podąża Franny… i przed czym ucieka.Migracje są zarówno odą na cześć naszego zagrożonego świata, jak i zapierającą dech w piersiach, wciągającą opowieścią o tym, jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć dla ludzi, których kochamy.Migracje to jedna z najpiękniejszych i najbardziej przejmujących książek, jakie czytałam. To wyjątkowa powieść napisana przez szalenie utalentowaną pisarkę– Emily St. John Mandel, autorka Stacji Jedenaście

Z drugiej strony mnóstwo ludzi się jej lęka, gdyż np. obawiają się utraty pracy Skutki migracji mogą być pozytywne jak i negatywne oraz dotyczyć krajów z których ludzie migrują oraz tych do których migrują.

Wiadomości, sport, kultura, edukacja, komunikacja, kalendarz wydarzeń, informacje urzędowe, mapa, kamery internetowe Zmniejszenie migracji do UE spowodowane jest głównie restrykcjami wprowadzonymi w związku z pandemią koronawirusa? Wiadomości. 06-01-2021 Kobiety, które w 2020 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI