Jak się masz, Cukierku? (książka audio)

Jak się masz, Cukierku? (książka audio) - Waldemar Cichoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Jak się masz, Cukierku? (książka audio).pdf
ISBN
7410899661246

OPIS

Czy znacie już niesfornego kota Cukierka? Jeśli nie, to świetnie trafiliście! Posłuchajcie czwartej części zabawnych przygód pręgowanego dachowca. Zaskakujące perypetie kocura obdarzonego super talentem do psot poprawią każdemu humor.Czy uda się zmusić upartego futrzaka do zagrania tego, co zaplanował reżyser reklamy? A może zrobi on karierę na deskach rodzinnego teatru? Na kim Maciek wypróbuje fryzjerskie umiejętności i czy mamie spodoba się prezent na dzień matki? Dlaczego kocie urodziny są tylko raz w roku?! Czy wynajęcie Cukierka do łapania myszy u sąsiada zakończy się sukcesem?Mama, tata, Marcel, Maciek i łobuziak Cukierek przeżywają wspólne przygody. Tym razem jednak czeka na was wyjątkowa niespodzianka … ktoś dołączy do zgranej rodzinnej drużyny, a intruz z ogrodu okaże się niezwykłej urody kotką.

Niektóre z przygód kota śmieszą, inne sprawiają, że mamy ochotę porwać go z książkowego świata i pogłaskać. Masz rację, Cukierku, Waldemar Cichoń - audiobook CD mp3. W dziewiątej części szalonych przygód sprytnego kota Cukierka (znanego m.in.

na laptopie ... Jak się masz, Cukierku? - mp3 - opis produktu: Czy znacie już niesfornego kota Cukierka? Jeśli nie, to świetnie trafiliście! Posłuchajcie czwartej części zabawnych przygód pręgowanego dachowca. Zaskakujące perypetie kocura obdarzonego super talentem do psot poprawią każdemu humor. tel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI