Więcej niż siostry

Więcej niż siostry - Mariola Zaczyńska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariola Zaczyńska
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Więcej niż siostry.pdf
ISBN
5783431159152

OPIS

Dziennikarka Benita Batory (zwana Bibi) po latach pracy w telewizji wraca do rodzinnego miasta i zaczyna wszystko od nowa. Jest ambitną, energiczną, otwartą dziewczyną, wieczną optymistką. Ma lekki stosunek do mężczyzn i miłości. Niespodziewanie pojawia się też jej dawna przyjaciółka Roma - owiana legendą ratowniczka, pracująca z psem tropiącym. Zamknięta w sobie, harda i nieufna.Są prawie jak siostry. I jak ogień i woda. Benita - odważna i pyskata, Roma - ma misję pomagania innym i... skomplikowany charakter. Obie wychowane bez ojców, łakną męskiej aprobaty i uczucia. Każda radzi sobie z tym pragnieniem inaczej. Niestety, czasem chcą tego samego... A to ciężka próba dla przyjaźni. Czy siostrzana więź przetrwa? Czy da się pogodzić ogień z wodą?Syndrom nieobecnego ojca. Ile kobiet zmaga się w z nim dorosłym wieku? Wiele. A będzie ich coraz więcej. Bo takie czasy... Ta książka jest dla nas, córeczek tatusia, którego zabrakło. Bo mimo że napisana lekko, osadzona w sensacyjnym entourage’u z dreszczykiem thrillera – poruszy w niejednej kobiecie czułą strunę.Niestety, kochane, nie znajdziecie tu odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić. Ja jej nie znam. Radzę sobie, jak umiem. I ciągle tęsknię za moim Ojcem.Mariola ZaczyńskaMariola Zaczyńska - dociekliwa i stojąca zawsze w obronie słabszych dziennikarka. Walcząca o prawa zwierząt właścicielka gromady przygarniętych psów. Temperamentna i lojalna na zabój przyjaciółka. Autorka pięciu powieści.

Jest ambitną, energiczną, otwartą dziewczyną, wieczną optymistką. Ma lekki stosunek do mężczyzn i miłości.

Bardzo chciałam przeczytać tę powieść ze względu na temat główny, a mianowicie "Syndrom nieobecnego ojca". „Więcej niż siostry" to publikacja, która „pochyla się" na trudnym problemem, jakim jest syndrom nieobecnego ojca i jego wpływ na dojrzałe życie kobiety. Autorka przez historię swoich bohaterek, ukazuje czytelnikowi, obraz kobiet, które wyrosły z piętnem nieobecnego ojca. Więcej niż siostry (6167380) - Mariola Zaczyńska - Książka, recenzja, streszczenie Więcej niż siostry Mariola Zaczyńska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Data wydania: 2020-10-15 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 9788381693592 Liczba stron: 576.

POWIĄZANE KSIĄŻKI