Ty też możesz pokonać raka

Ty też możesz pokonać raka Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,94 MB
NAZWA PLIKU
Ty też możesz pokonać raka.pdf
ISBN
7203127911735

OPIS

Autorowi udało się cofnąć symptomy raka jelita grubego, mimo że choroba była już w III stadium rozwoju. Zrezygnował z chemioterapii, ponieważ nie wydawała mu się ona słusznym postępowaniem. Wziął sprawy w swoje ręce i dziś po nowotworze nie ma już śladu. Postawił na podstawowe składniki diety przeciwnowotworowej, czyli surowe owoce, warzywa, grzyby, przyprawy, orzechy, nasiona i herbaty ziołowe. Radykalnie zmienił swoje odżywianie i styl życia. Zrezygnował z alkoholu, martwej żywności, cukru i żywności wysokoprzetworzonej. Skupił się również na leczeniu umysłu, emocji i ducha. Dziś jest całkowicie zdrowy, silny i wolny od komórek rakowych! Przekonaj się, jak skutecznie można wyleczyć się z raka.

Nowotwory stały drugą po chorobach układu krążenia główną przyczyną zgonów na świecie. Zobacz koniecznie Zdrowie Uroda Ty też możesz pokonać raka. Kompleksowy plan terapii naturalnych w leczeniu nowotworów w cenie 44.40 zł.

A Comprehensive Plan for Healing Naturally. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI