Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni

Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni - Sally Rippin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sally Rippin
WYMIAR
3,99 MB
NAZWA PLIKU
Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni.pdf
ISBN
9571952609874

OPIS

Pola jest wiedźmą, a Buster jest maszkaronem. Nie powinni się przyjaźnić, a już na pewno nie powinni razem uciekać i ukrywać się przed wszystkimi wiedźmami z miasteczka.Kiedy jednak okazuje się, że Pola jest w posiadaniu magicznych kamieni, trzeba podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Czy mają się dalej ukrywać, czy zaryzykować wszystko, aby uratować nie tylko siebie? Przyjaciele zawsze stają w obronie przyjaciół, choćby nie wiadomo co. Po prostu nie można inaczej.

Tajemnica magicznych kamieni w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni - Sally Rippin - opis książki: Pola jest wiedźmą, a Buster jest maszkaronem.

Kiedy jednak okazuje się, że Pola jest w posiadaniu magicznych kamieni, trzeba podjąć Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni | Pola jest wiedźmą, a Buster jest maszkaronem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI