Piękne i niebezpieczne. Arystokratki polskiego wywiadu

Piękne i niebezpieczne. Arystokratki polskiego wywiadu - Jerzy Rostkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Rostkowski
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Piękne i niebezpieczne. Arystokratki polskiego wywiadu.pdf
ISBN
6831976683639

OPIS

Każda historia to materiał na scenariusz filmowy!W działaniach wywiadów na całym świecie kobiety bardzo często odgrywały pierwszoplanową rolę, a nazwiska najsłynniejszych agentek na trwałe zapisały się w historii wszystkich znanych służb specjalnych zajmujących się szpiegostwem. Jerzy Rostkowski przypomina w swojej nowej pasjonującej książce niezwykłe, zdeterminowane i bezkompromisowe kobiety wywodzące się z kręgu arystokracji i bogatego ziemiaństwa, damy wywiadu, które podczas drugiej wojny światowej działały dla dobra ojczyzny i każdego dnia ryzykowały życie – Władysławę Srzednicką-Macieszę, Krystynę Skarbek, Klementynę Mańkowską i wiele innych.

Arystokratki polskiego wywiadu (Jerzy Rostkowski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Piękne i niebezpieczne.

"Piękne i niebezpieczne. Arystokratki polskiego wywiadu" idealnie ukazuje fakt, jak ważnym ogniwem były dla służb specjalnych takie kobiety, jak Władysława Srzednicka-Maciesza, Krystyna Skarbek czy też Klementyna ... Jak podkreśla autor, książka „Piękne i niebezpieczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI