Agent jego Świątobliwości

Agent jego Świątobliwości - Karol Kowal | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Kowal
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Agent jego Świątobliwości.pdf
ISBN
5428579119421

OPIS

„…bądźcie więc przebiegli jak węże…”Dominikanin Władysław Klonowiejski w czasie kasaty klasztoru po powstaniu styczniowym ucieka Rosjanom i wplątuje się w aferę szpiegowską. Trafia do tajnych służb Watykanu i tropi zdrajcę, z którym ma prywatne porachunki, ocierając się przy tym o wielką politykę drugiej połowy XIX w.Jego sojusznikiem okaże się pewien warszawski cwaniak, wielbiciel cudzych żon i portfeli. Zamachy, intrygi i pojedynki staną się odtąd chlebem powszednim polskiego zakonnika, a targana konfliktami Europa areną walki nie tylko o niepodległość Ojczyzny, ale też o jego własną duszę.

Nasz absolwent Karol Kowal zabierze was w fascynującą podróż, gdzie główny bohater, zakonnik Władysław Klonowiejski, trafia do tajnych służb Watykanu i tropi zdrajcę ... Agent Jego Świątobliwości - opis ebooka „…bądźcie więc przebiegli jak węże…" Dominikanin Władysław Klonowiejski w czasie kasaty klasztoru po powstaniu styczniowym ucieka Rosjanom i wplątuje się w aferę szpiegowską. Bezsprzecznie Agent jego Świątobliwości to naprawdę rewelacyjny debiut książkowy, po który powinni sięgnąć miłośnicy dynamicznej i wciągającej literatury historycznej. Śmiem przypuszczać, że czas poświęcony na lekturę tego dzieła nie będzie dla nich stracony i zapewni im solidną porcję rozrywki i relaksu. Pracuje w Orkiestrze Filharmonii Narodowej w Warszawie, występuje także jako solista i kameralista.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Pracuje w Orkiestrze Filharmonii Narodowej w Warszawie, występuje także jako solista i kameralista. Z kompozytorką i pianistką Katarzyną Brochocką nagrał płytę pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI