Węgierska awantura. Narzeczona z kontrwywiadu

Węgierska awantura. Narzeczona z kontrwywiadu - Adam Nasielski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Nasielski
WYMIAR
9,82 MB
NAZWA PLIKU
Węgierska awantura. Narzeczona z kontrwywiadu.pdf
ISBN
2320195624338

OPIS

Warszawa, Łódź, lata 30. XX w. Dwie mini powieści Adama Nasielskiego, publikowane w „Co tydzień powieść”.Węgierska awantura: Ogrodnik Michał Gródecki, tymczasem bez pieniądza, wygrywa niespodziewanie na loterii małego Fiata z pełnym bakiem. Udaje się na przejażdżkę poza miasto. Paliwo kończy mu się w pobliżu tajemniczego domu, w którym przebywa młoda kobieta uznana za obłąkaną.Narzeczona z kontrwywiadu: inżynier Józef Kosowski pracuje w łódzkich zakładach „Carbon”. Niestety, ktoś podkłada ogień, fabryka płonie, inżynier traci pracę. Niebawem zostaje zatrudniony w domu transportowym Wilhelma Hagena, w którym dzieją się tajemnicze rzeczy.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Węgierska Awantura / Narzeczona Z Kontrwywiadu: Adam Nasielski był polskim pisarzem, prawnikiem i kryminologiem, autorem ponad 40 powieści kryminalnyc... Książka Węgierska awantura. Narzeczona z kontrwywiadu do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 24,03 zł (Rabat 27%).

Narzeczona z kontrwywiadu . Ciekawe Miejsca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI