Świąteczny nieznajomy

Świąteczny nieznajomy - Richard Paul Evans | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Paul Evans
WYMIAR
6,56 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczny nieznajomy.pdf
ISBN
1972322340738

OPIS

Czy złamane serce będzie jeszcze potrafiło zaufać?Życie Maggie Walther nagle rozpada się na kawałki. Kłamstwo męża, któremu ufała, zabija w niej wiarę w ludzi. Po druzgocącym rozwodzie kobieta zaszywa się w domu, najchętniej w ogóle by z niego nie wychodziła.Jest zła na przyjaciółkę, kiedy ta namawia ją do świątecznych przygotowań. Przecież święta spędza się z najbliższymi, a jej rodzinne szczęście runęło jak domek z kart. I wtedy w życiu Maggie pojawia się Andrew – niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który chwyta za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Niestety, on też skrywa pewien sekret…Czy tajemniczy nieznajomy wniesie do jej życia światło i nadzieję? Czy po tym, co przeżyła, Maggie zaufa jakiemukolwiek mężczyźnie?*Świąteczny nieznajomy to zaskakująca i pełna emocji opowieść o mierzeniu się z przeszłością. Richard Paul Evans, mistrz świątecznych opowieści pokazuje, że tylko przebaczenie daje prawdziwą wolność.Wzruszająca kontynuacja Serii z Noel.Seria z NoelSłowo Noel pochodzi z łaciny i oznacza „narodzić się”. Seria z Noel to wyjątkowe historie o tym, że w każdym życiu mogą narodzić się miłość i dobro. Wystarczy tylko mocno w to wierzyć.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wzruszająca kontynuacja Serii z Noel. Seria z Noel Słowo Noel pochodzi z łaciny i oznacza „narodzić się". Świąteczny nieznajomy to zaskakująca i pełna emocji opowieść o mierzeniu się z przeszłością.

Richard Paul Evans, mistrz świątecznych opowieści pokazuje, że tylko przebaczenie daje prawdziwą wolność. Wzruszająca kontynuacja Serii z Noel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI