Rodziny himalaistów

Rodziny himalaistów - Joanna Sokolińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Sokolińska
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
Rodziny himalaistów.pdf
ISBN
1795837011018

OPIS

Czy himalaiście wolno mieć dzieci? A męża? Żonę? Czy realizacja marzeń o najwyższych górach jest przejawem egoizmu wspinaczy, czy ich prawem do życia na własnych zasadach? O tym, jak wielka miłość do wysokich gór wpływa na ich życie, opowiadają najbliżsi wybitnych polskich himalaistów.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Rodziny himalaistów już od 27,99 zł - od 27,99 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ,,Rodziny himalaistów", to książka świetnie wpasowująca się w mój gust, autorki doskonale zebrały informacje, które umożliwiły im stworzenie poszczególnych rozdziałów.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ,,Rodziny himalaistów", to książka świetnie wpasowująca się w mój gust, autorki doskonale zebrały informacje, które umożliwiły im stworzenie poszczególnych rozdziałów. Cieszę się, że ktoś chciał porozmawiać z osobami właściwie całkowicie nieznanymi, bo to pozwoliło mi poznać wiele punktów widzenia i zaznajomić się ... Rodziny himalaistów (plik audio) Joanna Sokolińska, Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI