Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1

Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1 - Stanisław Paciorek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Paciorek
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1.pdf
ISBN
6002621423730

OPIS

Przygotuj się dobrze i uzyskaj potwierdzenie swoich uprawnieńPoradnik jest przeznaczony dla pracowników dozoru i elektromonterów pracujących w różnych branżach ... w tym w kopalniach i zakładach energetycznych ... przygotowujących się do egzaminu kwalifikacyjnego URE Grupy G1. Certyfikat ten jest zwykle wymagany od osób, które zajmują się eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych w przedsiębiorstwach lub wykonują usługi na rzecz innych podmiotów i osób fizycznych.Podręcznik omawia w zakresie podstawowym problematykę regulowaną przepisami wydanymi na podstawie Kodeksu pracy, Prawa energetycznego i Prawa budowlanego. Dotyka także zagadnień wynikających z przepisów wydanych na podstawie Prawa geologicznego i górniczego. Książka zawiera przykładowe pytania, które mogą zostać zadane podczas egzaminu, wraz z odpowiedziami. Zdany egzamin pozwala uzyskać świadectwo kwalifikacyjne, uprawniające do samodzielnego wykonywania prac eksploatacyjnych przy urządzeniach elektroenergetycznych na stanowiskach dozoru i eksploatacji grupy G1.

Przedział cenowy. szukaj produktu zamknij ... Książka Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1 - Stanisław Paciorek Przygotuj się dobrze i uzyskaj potwierdzenie swoich uprawnień Poradnik jest przeznaczony dla pracowników dozoru i elektromonterów pracujących w różnych branżach ...

Sprawdź naszą ofertę! Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1 - Paciorek Stanisław , tylko w empik.com: 39,90 zł . Przeczytaj recenzję Poradnik dla dozoru i elektromonterów zdających egzamin kwalifikacyjny URE Grupy G1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI