Największe oszustwa w II wojnie światowej

Największe oszustwa w II wojnie światowej - William Breuer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Breuer
WYMIAR
5,70 MB
NAZWA PLIKU
Największe oszustwa w II wojnie światowej.pdf
ISBN
5950945965651

OPIS

80 najbardziej nieprawdopodobnych akcji i operacji szpiegowskich i wojskowychPODSTĘP, KAMUFLAŻ, MISTYFIKACJA, DEZINFORMACJA W LATACH 1939-45Sensacyjna książka wykorzystuje odtajnione dokumenty - materiały archiwalne, wypowiedzi uczestników i świadków wydarzeń, wspomnienia żołnierzy, agentów i cywilów. I odkrywa zakulisowe niekonwencjonalne i ryzykowne akcje, których celem było zmylenie wroga.• Brytyjski agent w niemieckiej szkole szpiegów i niemieccy szpiedzy w Białym Domu• Kradzież planów Linii Maginota i tajnej broni Hitlera• „Zdobycie” Belgradu przez dziewięciu Niemców• Przemycanie okrętów do Wielkiej Brytanii• Fałszywa flota podwodna i fikcyjny marszałek polny• Tajna agentka Greta Garbo• Plan porwania papieżaWILLIAM BREUER (1922-2010) to jeden z najpopularniejszych amerykańskich historyków wojskowości, autor nieustannie wznawianych na świecie bestsellerów. W swoich książkach (m.in.: Szalone Misje II Wojny Światowej, Ściśle Tajne w II Wojnie Światowej, Niewyjaśnione Tajemnice II Wojny Światowej) napisanych żywo i z rozmachem dociera zawsze do niepublikowanych informacji i przedstawia je w tempie najlepszej powieści sensacyjno-przygodowej.Idealna lektura dla wszystkich miłośników wojennych przygód, ciekawych nowych epizodów i faktów, których jeszcze nie znali. „Kirkus Reviews”

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Największe oszustwa w II wojnie światowej - 80 najbardziej nieprawdopodobnych akcji i operacji szpiegowskich i wojskowych PODSTĘP, KAMUFLAŻ, MISTYFIKACJA, DEZINFORMACJA W LATACH 1939-45 Sensacyjna książka wykorzystuje odtajnione dokumenty - materiały archiwalne, wypowiedzi uczestników i...

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI