Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny

Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny - Grzegorz Sowinski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Sowinski
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny.pdf
ISBN
2621948566216

OPIS

Opus posthumum Sowinskiego, ,em>Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny, jak w soczewce oddaje charakter jego aktywności przekładowo-filozoficznej, jest niejako jego pełnym i ostatecznym scaleniem siebie w pośmiertnym dziele, a zarazem jego filozoficznoświatopoglądowym credo oraz przesłaniem. (…) Sowiński tłumaczy (…) autorów mu najbliższych, tych zatem, którzy filozoficznie go uformowali i których, zwłaszcza Nietzschego, systematycznie przekładał – stał się tłumaczem rozpoznawalnym w kraju właśnie za sprawą przekładów dzieł Nietzschego. Przełożył większość jego dzieł opublikowanych.Paweł Pieniążek

Data zakończenia 2020-10-13 - cena 20,31 zł Ludzkie, niezbyt ludzkie - opis produktu: Opus posthumum Sowinskiego, Ludzkie, niezbyt ludzkie.Collage filozoficzny, jak w soczewce oddaje charakter jego aktywności przekładowo-filozoficznej, jest niejako jego pełnym i ostatecznym scaleniem siebie w pośmiertnym dziele, a zarazem jego filozoficzno-światopoglądowym credo oraz przesłaniem. Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Collage filozoficzny, jak w soczewce oddaje charakter jego aktywności przekładowo-filozoficznej, jest niejako jego pełnym i ostatecznym scaleniem siebie w pośmiertnym dziele, a zarazem jego filozoficznoświatopoglądowym credo oraz przesłaniem. (…) Sowiński tłumaczy (…) autorów mu najbliższych, tych zatem, którzy filozoficznie ... Ludzkie, niezbyt ludzkie - 01 Rozdz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI