Lev. Seria Shot Callers. Tom 1

Lev. Seria Shot Callers. Tom 1 PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Lev. Seria Shot Callers. Tom 1.pdf
ISBN
4168983936295

OPIS

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”!Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać, że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował.Lev szybko się orientuje, że Mina jest na dnie. W jego życiu nie brakuje przemocy, ale z jakiegoś powodu chce pomóc dziewczynie.Pozwala jej dokonać wyboru. Jeśli Mina zgodzi się dla niego pracować, nie będzie musiała martwić się o dach nad głową. Jeżeli zdecyduje się zatrzymać sto dolarów, które ukradła, będzie musiała zniknąć. Może też wybrać trzecią opcję, czyli pozwolić, aby Lev zadzwonił po gliny.Mina decyduje się dla niego pracować. Nie ma niczego, więc nic nie może stracić. Prawda?

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: Lev. Seria Shot Callers.

Jej rodzina - głośna i niesforna - wykształciła w niej upodobanie do dramatyzmu Seria: Shot Callers (tom 1) Strony: 430. Bohater/ka: Lev/Mina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI