Książę i żebrak

Książę i żebrak - Mark Twain | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Książę i żebrak.pdf
ISBN
6615787345853

OPIS

Akcja powieści rozgrywa się w szesnastowiecznym Londynie. Pewnego jesiennego dnia w jednej z biednych rodzin urodził się chłopiec – Tomek Canty. W tym samym czasie na królewskim dworze także urodził się chłopiec - królewicz Edward Tudor. Obaj byli do siebie podobni jak dwie krople wody.Osią powieści jest nieoczekiwana zamiana miejsc obu bohaterów – książę trafia do domu złodzieja, a żebrak – na królewski tron. Kłopoty i perypetie, jakie wynikły z tej sytuacji, poruszają serca i umysły kolejnych pokoleń czytelników.

Powiadomienia o zmianie w repertuarze. Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia (nie dotyczy w trakcie epidemii COVID-19) Zobacz koniecznie Literatura piękna Książę i żebrak w cenie 22.41 zł.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Książę i żebrak to jedna z najchętniej czytanych powieści Marka Twaina. Niezwykłe i ciekawe przygody dwóch dziecięcych bohaterów przekazują wspaniałe wartości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI