I przemówiły ludzkim głosem

I przemówiły ludzkim głosem - Jagna Kaczanowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jagna Kaczanowska
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
I przemówiły ludzkim głosem.pdf
ISBN
2009028945297

OPIS

Zbliża się Boże Narodzenie, czas radości, miłości i rodziny. Niestety, nie dla wszystkich. W rodzinie po przejściach pojawia się karp na wigilię. Czy trafi na stół, czy uda się go ocalić? Małemu śmiertelnie choremu dziecku umiera świnka morska. Czy rodzicom uda się mistyfikacja z podmianą zwierzątka? W życiu dwóch kobiet – młodej i starej namieszają w Wigilię dwa koty, a właściciel sklepu zoologicznego dostanie pod opiekę osła z żywej stajenki.

Czy rodzicom uda ... I przemówiły ludzkim głosem, Jagna Kaczanowska - kobieta.interia.pl - Ta książka skradnie czytelnikom serce w te święta. Siedem ciepłych, podnoszących na duchu, mądrych i wzruszających do łez historii świątecznych dla miłośników kotów, psów oraz I przemówiły ludzkim głosem - opis audiobooka.

Czy trafi na stół, czy uda się go ocalić? Małemu śmiertelnie choremu dziecku umiera świnka morska. Czy rodzicom uda się mistyfikacja z podmianą ... "I przemówiły ludzkim głosem" to siedem ciepłych i niezwykle wzruszających historii świątecznych dla miłośników wszystkich żywych stworzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI