Fungarium. Muzeum Grzybów

Fungarium. Muzeum Grzybów - Ester Gaya | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ester Gaya
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
Fungarium. Muzeum Grzybów.pdf
ISBN
2865502118341

OPIS

Efektowny wielkoformatowy album o grzybach, z kolorowymi ilustracjami w stylu XIX-wiecznych rycin.Witajcie w Muzeum Grzybów.Znajdziecie tu grzyby zombie, śmiertelnie trujące muchomory, smakowite trufle, kurki i borowiki oraz dostarczające cudownych leków pleśnie. Dowiecie się, jak grzyby ewoluowały, jak są zbudowane i jak się rozmnażają. Poznacie te hodowane przez owady, te, które wchodzą w symbiozę z drzewami, i te, które są największymi żywymi organizmami na Ziemi.Wejdźcie do Fungarium, by odkryć tajemnice królestwa grzybów.

Muzeum Grzybów autor: Ester Gaya, Katie Scottopis wydania: Strony: 72, Format: 370x272 mmrok wydania: Rok wydania: Witajcie w Muzeum Grzybów! Czynne dla odwiedzających w każdym wieku, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Nie trzeba wychodzić z domu, ponieważ to wyjątkowe muzeum zamknięte jest w książce! Dla wszystkich miłośników „Animalium" i „Botanicum" powstało „Fungarium".

Suz, Pepijn W. Kooij, Kare Liimatainen, Tom Prescott i Lee Davies. Fungarium.

POWIĄZANE KSIĄŻKI