Człowiek do przeróbki

Człowiek do przeróbki - Alfred Bester | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alfred Bester
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek do przeróbki.pdf
ISBN
9798841615683

OPIS

Wyróżniona pierwszą nagrodą Hugo. Powieść, która zapoczątkowała cyberpunk. Wspaniałe książki Bestera przetrwały próbę czasu. Niemal sześćdziesiąt lat są na liście dziesięciu największych powieści SF. - Robert SilverbergW świecie nadzorowanym przez telepatów Ben Reich planuje przestępstwo, o którym nie słyszano od siedemdziesięciu lat – morderstwo. To jedyne wyjście dla Reicha, którego firma przegrywa wieloletnią bezwzględną walkę z kartelem D’Courtneya. Terroryzowany w snach przez Człowieka bez Twarzy i doprowadzony do szaleństwa po odrzuceniu przez D’Courtneya oferty fuzji, Reich morduje rywala i przekupuje wysokiej rangi telepatę, aby pomógł mu zatrzeć ślady. Lincoln Powell, prefekt wydziału parapsychologicznego policji, wie, że Reich jest winny, lecz mimo wybitnych telepatycznych zdolności nie potrafi tego dowieść… Jedno z arcydzieł SF wszech czasów. - Isaac Asimov.

Historia nie jest może jakaś wspaniała i nie powoduje, że ciężko się od niej oderwać, ale ... Książka Człowiek do przeróbki autorstwa Bester Alfred , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Człowiek do przeróbki.

Człowiek do przeróbki - Alfred Bester 728 razy tak. 19-08-2006 00:47 | Michał 'ShpaQ' Laszuk | Komentarze: 0.

POWIĄZANE KSIĄŻKI