6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz

6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz - Sean Covey | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sean Covey
WYMIAR
10,36 MB
NAZWA PLIKU
6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz.pdf
ISBN
4349889269824

OPIS

Książka, która pozwoli przeżyć młodość w doskonałym stylu.W książce "6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz" Sean Covey udziela młodym ludziom ważnych porad przydatnych w podejmowaniu świadomych i mądrych decyzji. Wykorzystuje rzeczywiste historie nastolatków z całego świata i pokazuje młodzieży, jak odnieść sukces w szkole, zdobyć dobrych przyjaciół, porozumiewać się z rodzicami, zachować rozsądek w sprawach randek i seksu oraz unikać nałogów i budować poczucie własnej wartości. To nowatorska książka z mnóstwem oryginalnych żartów rysunkowych, inspirujących cytatów i zabawnych kwestionariuszy, która pomoże nastolatkom nie tylko przetrwać, ale i odnieść prawdziwy sukces.Książka ta przygotuje nastolatków do radzenia sobie z presją i podejmowania już teraz właściwych decyzji w wielu trudnych, codziennych sprawach. - Peyton Manning, rozgrywający Indianapolis Colts, dwukrotny Najlepszy Zawodnik ligi National Football League.Choć niełatwo mi zachować bezstronność, mogę bez obawy powiedzieć, że jest to niezwykła książka, która wciąga i inspiruje czytelnika. Stanowczo polecam ją nastolatkom oraz tym, którzy ich wychowują i uczą oraz wskazują im drogę. - Stephen R. Covey, autor wielkiego bestsellera "7 nawyków skutecznego działania"

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o 6 NAJWAŻNIEJSZYCH DECYZJI KTÓRE KIEDYKOLWIEK... - 9860063985 w archiwum Allegro.

Data zakończenia 2020-11-09 - cena 31,77 zł 6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz - Covey Sean - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI