Szklany mag. Cykl Mag. Tom 2

Szklany mag. Cykl Mag. Tom 2 - Charlie Holmberg | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlie Holmberg
WYMIAR
10,74 MB
NAZWA PLIKU
Szklany mag. Cykl Mag. Tom 2.pdf
ISBN
7869916518188

OPIS

Drugi tom serii pełnej magii – kontynuacja „Papierowego Maga” Charlie Holmberg„Nie trzeba być w posiadaniu mrocznej magii, aby robić mroczne rzeczy”Minęło zaledwie kilka miesięcy, od kiedy Ceony Twill zwróciła mistrzowi jego serce, przy okazji oddając mu swoje. Emery Thane zachowuje się jednak tak, jakby nic się nie stało, a uzyskanie przez dziewczynę tytułu Składacza, czyli papierowego maga, było najważniejszą rzeczą na świecie!Chociaż Lira, niebezpieczna Wycinaczka władająca zakazaną magią krwi, została unieszkodliwiona, to na wolności wciąż grasują jej współmagowie. Grath Cobalt jest równie groźny i o wiele bardziej przebiegły. Na celowniku ma Ceony i jej mały sekret.Kiedy rodzina i przyjaciele dziewczyny znajdują się w niebezpieczeństwie, młoda adeptka magii papieru nie może siedzieć bezczynnie i czekać, aż inni Magowie podejmą jakieś kroki. Wie, że Wycinacze nie mają serca i – bardziej niż chętnie – pozbywają go innych.Przyszła pora na walkę i Ceony zrobi wszystko, aby ocalić tych, których kocha.

Tom 2 Charlie N. Holmberg ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Wkrocz do świata magów, w którym wszystko jest możliwe.

Cykl Mag. Tom 2 - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Ocena 4,5 / 5 555 opinii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI