Rodzina. Siostra

Rodzina. Siostra - Barbara Supeł | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
4,6 MB
NAZWA PLIKU
Rodzina. Siostra.pdf
ISBN
6129839510049

OPIS

Siostra to ktoś, na kogo zawsze można liczyć. Z nią bawi się najwspanialej, z nią odkrywa się cały świat. A na dodatek można się jej zwierzyć z największych sekretów. Ta książka pozwoli dostrzec, jak ważne w codziennym życiu są dobre relacje z siostrą.Seria „Rodzina” to książki nie tylko dla dzieci. Wzruszający tekst i nastrojowe ilustracje autorstwa Sary Olszewskiej przypomną każdemu, że rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie.

Seria „Rodzina" to książki nie tylko dla dzieci. Siostra to ktoś, na kogo zawsze można liczyć. Z nią bawi się najwspanialej, z nią odkrywa się cały świat.

Ta książka pozwoli dostrzec, jak ważne w codziennym życiu są dobre relacje z siostrą. Seria „Rodzina" to książki nie tylko dla dzieci. Siostra to ktoś, na kogo zawsze można liczyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI