Kamperem przez Polskę 2

Kamperem przez Polskę 2 - Anna Jurczyńska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Jurczyńska
WYMIAR
5,42 MB
NAZWA PLIKU
Kamperem przez Polskę 2.pdf
ISBN
8309392547692

OPIS

W kolejnej części wraz z rodziną Fenków m. in. zajrzycie do stadniny koni w Janowie Podlaskim, aby przekonać się, kto rży najpiękniej, weźmiecie udział w Dniach Chemika w Płocku i będziecie świadkami niezwykłych eksperymentów, a także zobaczycie, jakiej smakowitej niespodzianki można się spodziewać w czerwcu podczas wizyty w arboretum w Wojsławicach! Nie obyło się bez ręki w gipsie, poszukiwań zagubionej Feni oraz ledwo uniknięto wzywania GOPR-u! Posłuchaj i przeżyj niezwykłe, czasem straszne, czasem zabawne chwile ze swoim kumplem Fenkiem!Przedział wiekowy: 7-10 lat

Część 2. 4,73 99 5 Autor: Anna Jurczyńska Czyta: Joanna Korpiela-Jatkowska.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Szukasz kamper w Samochody - ogłoszenia na Allegro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI