Elementarz ekologiczny

Elementarz ekologiczny - Patrycja Wojtkowiak-Skóra | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Wojtkowiak-Skóra
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Elementarz ekologiczny.pdf
ISBN
8618256326200

OPIS

"Jestem" to seria książek, które mają uświadamiać dzieci o zagrożeniach ekologicznych i uczyć jak powinno się dbać o naszą planetę, co warto jeść, żeby być zdrowym lub jaką postawę przybierać na co dzień.W poradniku znajdą się fakty na temat ochrony środowiska, zmian klimatycznych, ciekawostki i pomysły, jak od małego zmieniać świat na lepsze w sensie ekologicznym. Jak żyć zdrowo, nie marnować zasobów, dbać o środowisko. Książki zawierać będą zaskakujące ciekawostki, ważne fakty, cenne porady i innowacyjne zabawy.

Wartość umowy wynosi 1 310 487,96 zł. Elementarz ekologiczny (6162279) - Patrycja Wojtkowiak-Skóra - Książka, recenzja, streszczenie Elementarz ekologiczny Patrycja Wojtkowiak-Skóra Wydawnictwo: Wilga Data wydania: 2020-09-16 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788328073104 Liczba stron: 80. Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 ... Książka Elementarz ekologiczny pochodzi z wydawnictwa Wilga.

Więcej informacji o znaku znaleźć można w książce. Elementarz ekologiczny jest ekologiczny nie tylko z tytułu. Książkę wydano na papierze posiadającym Certyfikat FSC, który świadczy o tym, że celuloza pozyskiwana do jego produkcji papieru pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI