Biuro podróży Nosorożki Papti. Papti i góra na horyzoncie

Biuro podróży Nosorożki Papti. Papti i góra na horyzoncie - Marcin Mortka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Mortka
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Biuro podróży Nosorożki Papti. Papti i góra na horyzoncie.pdf
ISBN
2475480425576

OPIS

Wybierzcie się z Papti w podróż do Ameryki Południowej!Nosorożka wyrusza wraz z przyjaciółmi w rejs tratwą do ojczyzny leniwca Śpiocha – kolorowej dżungli nad rzeką Amazonką. Zawiera tam mnóstwo znajomości z przedstawicielami nieznanych jej dotąd gatunków zwierząt. Aby pomóc nowym przyjaciołom wybrać się na niezapomniane wakacje, Papti otwiera we wnętrzu baobabu oddział swojego biura podróży.Tylko jaki wyjazd wymyślić dla piranii, które nie mogą opuszczać wody? Co doradzić Tarzanowi – śwince pekari, która marzy o tym, by potarzać się wśród chmur? I jak pomóc pancernikowi Teodorowi, który jest zmęczony pracą listonosza?Papti zmierzy się z tymi i innymi wyzwaniami i wybierze się na niezapomnianą wycieczkę na szczyt góry na horyzoncie wyspy, gdzie czeka ją niespodziewane spotkanie…Tomik składa się z 10 opowiadań. W każdym z nich nosorożka Papti i jej przyjaciele pomagają innemu klientowi prowadzonego przez nich biura podróży. Papti poznaje zawsze charaktery zwierzaków zainteresowanych wyjazdem na wakacje i dowiaduje się, jak wygląda ich codzienne życie. Dzięki temu wymyśla dla wszystkich idealnie dopasowane do ich potrzeb wyjazdy, a przy okazji często pomaga im rozwiązywać różne problemy.

Papti i góra na horyzoncie ; Skip to the end of the images gallery. ...

Papti i góra na horyzoncie - WILGA - za 20.99 zł z rabatem - edugaleria.pl Biuro podróży nosorożki Papti. Papti i góra na horyzoncie - Mortka Marcin - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI