Prawo autorskie. Zarys problematyki

Prawo autorskie. Zarys problematyki - Jerzy Szczotka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Szczotka
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Prawo autorskie. Zarys problematyki.pdf
ISBN
3324804966696

OPIS

Książka zawiera syntetyczną prezentację całości problematyki polskiego prawa autorskiego i praw pokrewnych.W przystępny sposób omówiono m.in.:treść autorskich praw osobistych i majątkowych, dozwolony użytek osobisty i publiczny utworów, ochronę prawną wizerunku, prawa pokrewne, w tym prawa do artystycznych wykonań i prawa do fonogramów i wideogramów.Publikacja zawiera także analizę wiążących Polskę umów międzynarodowych w dziedzinie prawa autorskiego i praw pokrewnych; wskazane są dyrektywy unijne i ich wpływ na polskie przepisy, a także ważniejsze wyroki Trybunału Sprawiedliwości UE służące wykładni prawa unijnego i przez to polskiego.Adresaci:Książka jest skierowana przede wszystkim do studentów prawa oraz innych kierunków, na których prowadzi się wykłady z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Będzie przydatna także prawnikom praktykom, pracownikom instytucji kultury, oświaty, stacji radiowych i telewizyjnych, portali internetowych oraz wydawcom.

W przystępny sposób omówiono m.in.:treś ... Książka zawiera syntetyczną prezentację całości problematyki polskiego prawa autorskiego i praw pokrewnych.W przystępny sposób omówiono m.in.:-treść autorskich praw osobistych i majątkowych,-dozwolony użytek osobisty i publiczny utworów,-ochronę prawną wizerunku,-prawa pokrewne, w tym prawa do artystycznych wykonań i prawa do fonogramów i wideogramów.Publikacja zawiera ... Książka zawiera syntetyczną prezentację całości problematyki polskiego prawa autorskiego i Prawo Autorskie Zarys Problematyki. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres.

Akceptuje płatności bezgotówkowe (przelewy, czeki, karty płatnicze). Prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

POWIĄZANE KSIĄŻKI