Pełnia miłości

Pełnia miłości - Sigrid Nunez | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sigrid Nunez
WYMIAR
9,11 MB
NAZWA PLIKU
Pełnia miłości.pdf
ISBN
4765667810032

OPIS

Główna bohaterka ""Pełni miłości"" opowiada o spotkaniach i rozmowach z różnymi ludźmi napotkanymi w codziennym życiu: niewidzianym od dawna byłym partnerem, właścicielką wynajmowanego przez nią mieszkania Airbnb, obcym mężczyzną, który prosi o pomoc w dotrzymaniu towarzystwa matce. Z wszystkich tych rozmów wybrzmiewa potrzeba bycia zrozumianym i podzielenia się swoimi doświadczeniami z kimś, kto nas naprawdę słucha. Kobieta skupia się na swoich rozmówcach, ale pozostaje wobec nich raczej obojętna, aż nagle, po latach osłabionych kontaktów towarzyskich, odbiera telefon od dawnej przyjaciółki i mierzy się z jej niezwykle trudną i niespodziewaną prośbą o coś, co być może jest najważniejsze – o towarzyszenie w odchodzeniu.Sigrid Nunez jest znana w Polsce za sprawą wydanej w 2019 roku powieści Przyjaciel, która wzbudziła zachwyt całej rzeszy czytelników. Ta piękna opowieść o przemijaniu i miłości stała się jednym z bestsellerów Pauzy, trafiła również na pierwsze miejsca rankingów najlepszych książek wydanych w 2019 roku. Nunez powraca w pięknym stylu, jak zawsze trafiając w najczulsze punkty i opisując najskrytsze emocje. To powieść o empatii i o tym, jak bardzo możemy pomóc swoją obecnością drugiej osobie, która nas potrzebuje.W prozie Nunez poznajemy mikrohistorie zbierane w ciągu życia przez dwie główne bohaterki – nie tylko z własnego doświadczenia, ale też wysłuchane z ust innych kobiet. To rewers szczęścia znanego z prozy romansowej, małe tragedie pleniące się między kobietami i mężczyznami, małżonkami, kochankami, matkami i córkami, matkami i synami. Dotyczą miłości, szczęścia, pieniędzy i odkrycia, że każde życie w gruncie rzeczy jest niespełnione.- Juliusz Kurkiewicz, „Książki. Magazyn do Czytania”

Osoby z dużym ego, mogą okazać się szczególnie problematyczne. Równocześnie jest to czas, który możesz wykorzystać na manifestacje swoich celów. Sprawdź niskie ceny i kup Pełnia miłości w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Pełnia miłości od Sigrid Nunez możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Ma za sobą związki, które wspomina raczej pozytywnie, ale na tym etapie życia wydaje się być ukontentowana takim stanem rzeczy. Pełnia miłości. Autor: Sigrid Nunez.

POWIĄZANE KSIĄŻKI