Moje życie jako... Ninja

Moje życie jako... Ninja - Janet Tashjian | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janet Tashjian
WYMIAR
10,95 MB
NAZWA PLIKU
Moje życie jako... Ninja.pdf
ISBN
4575399570500

OPIS

Derek Fallon szkoli się na wojownika ninja!Nastolatek odkrywa nowy wymiar kreskówek – mangi i anime. Razem ze swoimi przyjaciółmi, Carly, Mattem i Umbertem, świetnie się bawi, poznając nieznaną kulturę.Kiedy ktoś zaczyna dewastować ich szkołę złośliwymi graffiti, przyjaciele są przekonani, że dadzą radę rozwiązać sprawę. Okazuje się jednak, że bycie ninja nie jest proste! Czy Derek dostanie w końcu swoją szansę, aby uratować sytuację?Oto kolejna śmieszna i pełna zwrotów akcji powieść z uwielbianej serii „Moje życie jako...” Janet Tashijan z komiksowymi ilustracjami jej syna Jake’a. Jeśli nie znacie jeszcze przygód Dereka Fallona – możecie zacząć od dowolnej części cyklu.

Jeśli nie znacie jeszcze przygód Dereka Fallona - możecie zacząć od dowolnej części cyklu. Opis: Moje życie jako... Ninja - Tashjian Janet.

Tytuł oryginału: ... Okazuje się jednak, że bycie ninja nie jest proste! Czy Derek dostanie w końcu swoją szansę, aby uratować sytuację? Oto kolejna śmieszna i pełna zwrotów akcji powieść z uwielbianej serii „Moje życie jako..." Janet Tashijan z komiksowymi ilustracjami jej syna Jake'a. Książka Moje życie jako... Ninja / Janet Tashjian, mamania, 26,62 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Tytuł: Moje życie jako… NINJA Autor: Janet Tashjian Ilustracje: Jake Tashjian Wydawnictwo: Mamania Oprawa: miękka Liczba stron: 202 „ Moje życie jako… NINJA " to ósma część z serii, a pierwsza, która znalazła się w naszym domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI