Miss o szkarłatnym spojrzeniu

Miss o szkarłatnym spojrzeniu - Marek Romański | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Romański
WYMIAR
8,27 MB
NAZWA PLIKU
Miss o szkarłatnym spojrzeniu.pdf
ISBN
5502480515935

OPIS

Amerykański szpieg podejrzewa, że będą chcieli go zabić nim dopłynie do kraju. I tak rzeczywiście się dzieje. Carside zostaje zamordowany, a mister Logan podejmuje się znalezienia jego mordercy. Co ciekawe, dokumenty wiezione przez Carside’a znikają. To dopiero początek długiej historii, w której stawce jest przyszłość świata. Niemcy i Japonia podpisały sojusz, na mocy którego wypowiadają wojnę Stanom Zjednoczonym. Japońska flota atakuje Hawaje. Niemieckie zeppeliny mają lecieć nad Nowy Jork. W Stanach działa tajemnicza szajka, która organizuje zamachy.Fragment książki: Detektyw [...] zapytał półgłosem: ? Pan kapitan posłał boya po komandora Carside’a? ? Tak ? odparł Seattle. ? Stało się nieszczęście, panie kapitanie. Usłyszałem właśnie wołanie chłopca i w kabinie numer sto dwa znalazłem komandora Carside’a martwego. Ponad wrzawę wykrzykników, jakie padać jęły z ust przerażonych pasażerów, wybił się głos mister Logana. ? Komandor Carside nie żyje? ? Tak, mister. Kapitan Seattle chciał o coś pytać, lecz Anglik ujął go za rękę. ? Pan pozwoli, panie kapitanie. Przede wszystkim gdzie jest lekarz okrętowy? ? Doktor Harriman jest na pokładzie. ? A więc niech natychmiast uda się z nami do kabiny Carside’a. Mister Dreamer i boy pójdą z nami. Logan zwrócił się do pasażerów: ? Stała się rzecz straszna ? rzekł ? proszę o zachowanie powagi i spokoju! Jeżeli to morderstwo ? morderca jest wśród pasażerów lub załogi Olympica i kimkolwiek by był, nie ujdzie surowej kary.

Warszawy Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000442101. Marek Romański - MISS O SZKARŁATNYM SPOJRZENIU. Stan Nie wymaga renowacji.

ubiegłego wieku. Na pokładzie płynącego w kierunku wybrzeży USA transatlantyku Olympic zostaje zamordowany komandor Carside.

POWIĄZANE KSIĄŻKI