Gdy jesteś obok

Gdy jesteś obok - Marta Radomska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Radomska
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Gdy jesteś obok.pdf
ISBN
9143273235767

OPIS

Czy mężczyzna, który jest obok, to na pewno ten wymarzony?Dawid jest idealnym narzeczonym: przystojny, inteligentny i troskliwy. Nina czuje się z nim szczęśliwa, jednak jej serce wciąż bije szybciej na myśl o Adrianie, lekarzu, który ją intryguje. Aby uciec od wątpliwości, jakie pojawiają się podczas planowania wspólnego życia z Dawidem, kobieta postanawia skupić się na znalezieniu nowej pracy. Jednak gdy dowiaduje się o romansie młodszej siostry z żonatym mężczyzną, niepewność Niny wobec własnych uczuć pogłębia się.Czy Dawid na pewno jest tym jedynym? Jak nowa praca wpłynie na życie Niny? A może jej wątpliwości to typowe obawy każdej panny młodej i nie warto się nimi przejmować?

791041061 pon.-ndz. 10-20 [email protected] November 30, 2016 ·.

Mam wrażenie, że poprzez tę historię autorka chce udowodnić czytelnikowi, że to czego pragniemy jest widoczne dla serca, a nie jest ... Gdy jesteś obok - wiersz. Autor: iwka342.

POWIĄZANE KSIĄŻKI