Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli

Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli - Richard Masland | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Masland
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli.pdf
ISBN
4730139263838

OPIS

Z tej książki dowiesz się:• Czego komputery mogłyby nauczyć się od ptaków?• Czy świat, który widzimy, istnieje naprawdę?• Dlaczego w ciągu milisekundy jesteśmy w stanie rozpoznać w tłumie znajomą twarz?• Czy świat widzimy oczami, czy mózgiem?Mózg wydaje się najbardziej skomplikowaną strukturą na świecie. Od stuleci ludzie próbują go poznać, zdefiniować, odkryć mechanizmy jego działania. Richard Masland postanowił przyjrzeć mu się pod kątem zmysłu wzroku. I już we wstępie pisze: „świat, który widzicie, wcale nie jest identyczny z tym, który nas otacza!”.Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że proces widzenia nie jest niczym skomplikowanym. Bodziec wpada do oka, do siatkówki, i uruchamia mózg, a ten przetwarza to na obraz, który widzimy w głowie. Prawda wygląda jednak zupełnie inaczej. Percepcja, sieci neuronowe, przesyłanie informacji pomiędzy poszczególnymi neuronami, różnice między zmysłami wzroku, dotyku, słuchu - to wszystko składa się na fascynującą podróż w głąb ludzkiego umysłu. Przekonaj się, czego oczy nie widzą!Książki dobre nie tylko w teorii!

Od stuleci ludzie próbują go poznać, zdefiniować ... Książka „Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Poznańskie.

Jak wzrok kształtuje nasze myśli autorstwa Masland Richard , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,89 zł . Przeczytaj recenzję Czego oczy nie widzą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI