Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój

Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój.pdf
ISBN
8848839515547

OPIS

Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój to książka dla tych, którzy pragną harmonii i wewnętrznej równowagi.Znajdziesz tu listę miejsc z całego świata oraz propozycje podróży, dzięki którym zafundujesz sobie zarówno krótkie momenty ucieczki od codzienności, jak i dłuższe wyprawy kojące zestresowane ciało i duszę.Odkryjesz trudno dostępne zakątki w sercach miast, odizolowane schroniska skryte w dziewiczej przyrodzie, cenione ośrodki medytacyjne, a także centra kulturowe, artystyczne i duchowe.Ta książka pomoże ci zwolnić tempo, zostawić za sobą codzienny stres i odkryć, co jest dla ciebie najlepsze. Może to być na przykład oglądanie wschodu słońca z balonu unoszącego się nad kanadyjskim jeziorem albo rozkoszowanie się ciszą w budapesztańskiej kawiarence. Każde z opisanych tu miejsc oferuje przestrzeń i czas, by odetchnąć, pomyśleć, wsłuchać się w siebie i odnaleźć własne ja.

1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój" Victoria Ward Książka dla tych, którzy pragną harmonii i wewnętrznej równowagi. Znajdziesz tu listę miejsc z całego świata oraz... £19.70 - Oto książka dla tych, którzy pragną harmonii i wewnętrznej równowagi.

1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój ... na przykład oglądanie wschodu słońca z balonu unoszącego się nad kanadyjskim jeziorem albo rozkoszowanie się ciszą w budapesztańskiej kawiarence.

POWIĄZANE KSIĄŻKI