Wolni od toksyn

Wolni od toksyn - Joseph Pizzorno | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joseph Pizzorno
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Wolni od toksyn.pdf
ISBN
9806116635103

OPIS

Jak żyć zdrowo w mieście pełnym smogu i zanieczyszczeń? Czy ryby i kasze rzeczywiście są zdrowe? Jak wybierać środki czystości i kosmetyki, by nie narażać się na działanie niebezpiecznych substancji? Dzięki tej książce zrozumiesz, co tak naprawdę znajduje się w składach różnych produktów. Nauczysz się unikać i zastępować takie, które zawierają szkodliwe substancje. Poznasz objawy i dolegliwości, które rozwijają się, kiedy w organizmie nagromadzone są toksyny. W oparciu o badania naukowe, autor szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób trucizny z jedzenia, kosmetyków i środowiska rujnują Twoje zdrowie. Autor da Ci również odpowiednie narzędzia, byś mógł skutecznie oczyścić organizm i otoczenie. Nie daj się toksynom.

oto konkretny przykład: kiedy tankujesz samochód, czy sta-jesz tak, by uniknąć przemieszczających się z wiatrem toksycz-nych oparów? Wolni od toksyn - Joseph Pizzorno - opis książki: Toksyczne substancje są przyczyną wielu groźnych chorób jak uniknąć trucizn Pewnie nieraz zastanawiałeś się, jakie są przyczyny groźnych chorób Chociaż co potwierdzają badania naukowe to styl życia, dieta i czynniki genetyczne w dużej mierze kształtują nasze zdrowie. Dzięki lekturze książki Wolni od toksyn dowiesz się, dlaczego nadmiar toksyn jest główną przyczyną rozwoju chorób przewlekłych i co możesz zrobić, by oczyścić swoje ciało. Niniejsza pozycja wyczerpująco opisuje cztery działania prozdrowotne: 1.

To właśnie w niej, na skutek różnych przemianach biochemicznych, białka, tłuszcze, węglowodany, składniki mineralne i witaminy zmieniają się w pożywienie strawne dla naszych komórek i tkanek. >Książki > Dieta > zdrowe odżywianie > Wolni od toksyn. Jak rozpoznać i uniknąć trucizn ukrytych w żywności, powietrzu i środowisku, które codziennie niszczą Twoje zd Wolni od toksyn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI