To ciekawe! Ciało

To ciekawe! Ciało - Barbara Supeł | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
5,74 MB
NAZWA PLIKU
To ciekawe! Ciało.pdf
ISBN
3920779626033

OPIS

W dziecięcej głowie codziennie rodzi się mnóstwo pytań.Do czego służy pępek? Dlaczego bąki śmierdzą? Kto maluje tęczę na niebie? Dlaczego śnieg jest biały? Czy wszystkie psy umieją szczekać? I po co słoniom takie duże uszy?Odpowiedzi na te i wiele innych pytań maluchy mogą odnaleźć w książeczkach z serii „To ciekawe!”. Najbardziej nurtujące zagadnienia wyjaśnione są w bardzo prosty sposób i przedstawione na kolorowych, przyjaznych ilustracjach, które zaintrygują każde dziecko! Registry na marginesach stron pomogą znaleźć interesujący temat. Oprócz ciekawych informacji w książkach znajdziemy także zadania i zagadki aktywizujące. Grube i sztywne strony są przyjazne dla małych rączek.

Tytuł: To ciekawe! Ciało Autor: Supeł Basia Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: To ciekawe! ISBN: 9788381546737 Rok wydania: 2020 Ilość stron: 14 Format: 20.0x20. cm Oprawa: twarda To ciekawe! Ciało - Supeł Barbara - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

To ciekawe! Supeł Barbara. 12,35 zł 19,99 zł Natura.

POWIĄZANE KSIĄŻKI