Spragnieni, by żyć

Spragnieni, by żyć - Anna Szafrańska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Szafrańska
WYMIAR
6,36 MB
NAZWA PLIKU
Spragnieni, by żyć.pdf
ISBN
5932991714359

OPIS

Nigdy nie jest za późno, by walczyć o siebie.Przekroczenie progu dorosłości dla wielu z nas to czas wyborów i poszukiwania własnej drogi.Ale nie dla Alicji. Ona nie rozmawia z koleżankami o sukienkach na studniówkę. Nie stresuje się maturą. Nie czeka z utęsknieniem na studia. Po prostu stara się przetrwać. Nie może zawieść najbliższych. Wystarczy, że jej brat to zrobił… Od tamtej tragedii jej rodzina wciąż nie doszła do siebie.A przecież młodość jest po to, by doświadczać życia i pierwszych miłości! To ostatni dzwonek, by się zbuntować, przekroczyć granice i zawalczyć o marzenia.Nawet jeśli znów trzeba się zranić aż do krwi."Piękna i poruszająca powieść o stracie, społecznym wykluczeniu oraz przyjaźni, która przeradza się w miłość. Zachwyca intensywnością przeżyć i siłą przekazu, a tym samym zapada w pamięć. I serce”.Martyna Senator

Fragment „- Dlaczego walczysz za cały świat, a nie masz odwagi, by uwierzyć w siebie? - Od tego mam ciebie. - Roześmiałam się niespodziewanie, a moje dłonie wśliznęły się pod jego wełniany płaszcz ... "Spragnieni by żyć" to kolejna świetna książka Anny Szafrańskiej.

Zacznę może od tego, iż z pewnością nie była to dla mnie książka, którą pochłonęłam w ekspresowym tempie. Dosyć wolno szło mi jej czytanie, a nawet w między czasie przeczytałam ... Nigdy nie jest za późno, by walczyć o siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI