Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować świat

Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować świat - Carola Benedetto | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carola Benedetto
WYMIAR
11,99 MB
NAZWA PLIKU
Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować świat.pdf
ISBN
6025656451379

OPIS

Co łączy gwiazdy filmowe Emmę Watson i Leonarda DiCaprio, laureatkę Pokojowej Nagrody Nobla Wangari Maathai, wielokrotnie nagradzanego fotografa Sabastião Salgado, zdeterminowaną szwedzką aktywistkę Gretę Thunberg i lokalnych aktywistów w rozmaitych rejonach świata? Każda z tych osób w pewnym momencie swego życia dostrzegła, jak człowiek niszczy środowisko, i zrozumiała, że należy uczynić wszystko, aby ratować świat. Miłość do Ziemi i poczucie wspólnoty ze wszystkimi istotami kazały im podjąć w codziennym działaniu misję walki o ochronę środowiska. Każde z nich zaangażowało się na swój sposób, ale wszyscy stanęli w pierwszym szeregu z konkretnymi inicjatywami, które miały i będą mieć duże znaczenie.Siedemnaścioro bohaterów przedstawionych w szesnastu opowieściach, które niosą niezwykle ważne przesłanie: nigdy nie jest się zbyt małym, żeby móc zmieniać świat.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Nie dla bogaczy, celebrytów czy polityków.

Carola Benedetto, Luciana Ciliento. » POPULARNONAUKOWE DLA DZIECI » Historie dla dziewczyn i chłopców którzy chcą uratować świat; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] Pobierz Katalog 2021 OFERTA DLA PRZEDSZKOLI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI